Obchody Święta Policji w Powiecie Słubickim - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 19.07.2018r.  w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Uroczysta akademia była okazją do wspólnego spotkania się policjantów, samorządowców jak również przedstawicieli służb mundurowych z Polski i Niemiec.

Powiat słubicki reprezentował wicestarosta Leopold Owsiak, który w imieniu zarządu powiatu i wszystkich samorządowców przekazał policjantom słowa uznania za trudną i pełną poświęcenia służbę na rzecz bezpieczeństwa, spokoju oraz porządku publicznego w naszym regionie.

Podczas uroczystości przyznano akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia tym, którzy w sposób szczególny angażują się w pomoc mieszkańcom powiatu.

Przed uroczystą akademią odbyła się msza św. w intencji pracowników Policji i ich rodzin. Mszę celebrował kapelan słubickich policjantów Ksiądz Marcin Majewski.

Udostępnij