Drodzy Policjanci, dziękujemy za Wasze poświęcenie! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z okazji Święta Policji, w imieniu zarządu powiatu słubickiego oraz powiatowych radnych, pragniemy złożyć wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Służby Cywilnej najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności. 
Niech to święto będzie okazją do przekazania Wam słów uznania za trudną i pełną poświęcenia służbę na rzecz bezpieczeństwa, spokoju oraz porządku publicznego w naszym powiecie. Doceniamy to nie tylko jako starosta i przewodniczący Rady Powiatu, ale również, a być może przede wszystkim, jako jego mieszkańcy. 
Wszystkim Policjantkom, Policjantom oraz Pracownikom Cywilnym, życzymy samych sukcesów, poczucia stabilizacji zawodowej, pomyślności osobistej oraz, jakże ważnej w dzisiejszych czasach, akceptacji oraz szacunku społecznego, które stanowią źródło dalszej motywacji zawodowej i aktywnej służby.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński wraz z zarządem powiatu
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza wraz z radnymi

Udostępnij