Mundurowi zamoczyli kije - Powiat Słubicki

- Takie zawody to zdrowa rywalizacja i wspaniała integracja funkcjonariuszy różnych formacji z całego powiatu – mówili w sobotę uczestnicy XI Powiatowych Mistrzostw Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowo-Gruntowym o Puchar Przechodni Starosty Słubickiego.

W tegorocznej edycji zawodów wzięło udział sześć trzyosobowych drużyn. A oto wyniki zmagań:
1 miejsce – Nadleśnictwo Cybinka „Zawodowcy” – wynik: 13 870 gram
2 miejsce – Straż Graniczna „SG1” – wynik: 6 300 gr
3 miejsce – Nadleśnictwo Cybinka „Amatorzy” – wynik: 5 810 gr
4 miejsce – Inspekcja Transportu Drogowego – wynik: 5 580 gr
5 miejsce – Nadleśnictwo Rzepin – wynik: 3 350 gr
6 miejsce – Straż Graniczna „SG2” – wynik: 2 470 gr
Puchar przechodni oraz statuetki, dyplomy i nagrody wręczał starosta Marcin Jabłoński wraz z komendantem Placówki Straży Granicznej ppłk. SG Krzysztofem Krawcem. Gratulujemy!