Projekt "Żywe obrazy" dobiegł końca - Powiat Słubicki

Była "Dama z łasiczką", teraz przyszedł czas na "Pomarańczarkę" - stowarzyszenie działające na rzecz osób niepełnosprawnych „Słoneczko" w Rzepinie zakończyło warsztaty realizowane w ramach projektu pn. "Żywe obrazy".

Tym razem uczestnicy projektu wcielili się w postaci z obrazu Rembrandta „Powrót syna marnotrawnego” oraz w „Pomarańczarkę”, pędzla Aleksandra Gierymskiego.
- Efekty tych warsztatów pokażemy mieszkańcom gminy Rzepin i powiatu słubickiego - zapowiada Elżbieta Pych, szefowa "Słoneczka". - W Miejskim Domu Kultury w Rzepinie urządzimy wystawę prac, a 7 lipca, podczas Święta Puszczy Rzepińskiej będzie można również zobaczyć stworzone przez osoby niepełnosprawne i seniorów fotografie z warsztatów. - dodaje pani Elżbieta, która dziękuje zaangażowanym osobom za pomoc w realizacji projektu.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Projekt dofinansowany przez Powiat Słubicki na realizację zadania publicznego "Wspieranie ochrony i promocji zdrowia tj. :"Organizacja i prowadzenie działań w zakresie ochrony i promocji zdrowia na terenie powiatu słubickiego"