Najlepsi zawodnicy i trenerzy LKS Lubusz z nagrodami starosty - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

To prawdziwa przyjemność znaleźć się w towarzystwie tak znakomitych, często wielokrotnie utytułowanych sportowców i ich opiekunów - mówili w piątek starosta Marcin Jabłoński i jego zastępca Leopold Owsiak podczas spotkania z zawodnikami i trenerami Lubuskiego Klubu Sportowego "Lubusz".


- Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że aby osiągnąć podobne do waszych sukcesy, trzeba się napracować. Wierzymy jednak, że ta determinacja zaprocentuje także w waszym dalszym życiu, nie tylko związanym ze sportem - podkreślał starosta, wręczając zawodnikom i im trenerom listy gratulacyjne, nagrody pieniężne oraz bony podarunkowe. 
- Cieszymy się, że choć w taki sposób możemy wam podziękować za wasze osiągnięcia - dodał wicestarosta. 
Nasi goście chętnie opowiadali o swoich dyscyplinach, sukcesach i planach. 
A oto uhonorowani przez starostę zawodnicy:
Jakub Czak i Antoni Plichta (nagrody pieniężne), Natalia Kiedrowicz, Malwina Olszewska, Ilona Melnyk - Urbaniak, Oliwia Tomasik, Maja Konberg, Maja Smolarczyk, Wiktoria Smolarczyk, Hanna Kurkowska oraz Helena Podruczny (wyróżnienia). 
Starosta nagrodził także dwóch trenerów "Lubusza": Jacka Grześkowiaka i Piotra Kiedrowicza. 
Raz jeszcze gratulujemy i czekamy na kolejne miejsca na podium!

Więcej zdjęć z piątkowej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. 

Udostępnij