Rzepińscy diabetycy mieli swój wiosenny piknik - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Niedawno pisaliśmy o majówce członków Stowarzyszenia Seniorów Rzepińskich. Tamtejsi diabetycy nie chcieli być gorsi i 11 maja również zorganizowali swój wiosenny piknik. Odbył się on w gospodarstwie rolno-agroturystycznym „Dereniówka” w Lubiechni Wielkiej.


Wśród gości nie zabrakło m.in. wojewódzkich radnych: Marii Jaworskiej i Grażyny Dereń, powiatowego radnego Wojciecha Derenia oraz burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa. 
- Pani Grażyna, wielokrotna laureatka ogólnopolskich konkursów kulinarnych, przygotowała bardzo smaczne potrawy regionalne. Uczestnicy pikniku zapoznali się z przepisami na nie - opowiada sekretarz Koła Leokadia Musolf. - Niespodzianką była wizyta Barbary Udzieli, która przywiozła pachnące, o przeróżnych smakach, bochenki chleba - dodaje pani Leokadia. 
Była zabawa przy muzyce elektronicznej, a także przy skocznych dźwiękach akordeonu
Zarząd Koła dziękuje wszystkim za wsparcie podczas organizacji majówki.

Więcej zdjęć z pikniku znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij