Jutro (18 maja) kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów - Powiat Słubicki

Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów w Słubicach zwołuje posiedzenie Rady na dzień 18 maja br., na goodz. 10.00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach.

Tematyka posiedzenia:

1-Omówienie projektu dokumentu programowego tj. Planu Zamierzeń Powiatowej Rady Seniorów w Słubicach na I kadencję 2018-2021.

2-Dyskusja nad Projektem, przyjęcie sugestii i poprawek do Planu Zamierzeń...

3-Podjęcie Uchwały w sprawie:przyjęcia dokumentów programowych  tj. Planu Zamierzeń Powiatowej Rady Seniorów w Słubicach na I kadencję 2018-2021.

4-Omówienie problemów z utworzeniem Ośrodka Geriatii w Torzymiu.

5-Podjęcie  apelu do władz wojewódzkich, samorządowych i NFZ poprzez uzyskanie poparcia – tj. podpisów członków stowarzyszeń, związków zrzeszających emerytów z terenu powiatu słubickiego popierających utworzenie OśrodkaGeriatrii w Lubuskim Szpitalu Pulmologiczno-Kardiologicznym w Torzymiu.

6-Reprezentacja PRS we Frankfurcie i PRS Krosno Odrz.

7-Sprawy różne.

Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów