Zapraszamy do składania ofert! - Powiat Słubicki

Informujemy, że w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Słubickiego (zakładka „Zamówienia publiczne”) znajduje się ogłoszenie o przetargu na modernizację sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Słubicach (ul. Piłsudskiego 19). Termin składania ofert mija 16 maja br.

Na tej samej stronie znajdą Państwo ogłoszenie o przetargu na remont hali warsztatowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach. W tym przypadku termin składania ofert mija 24 maja br.

A już wkrótce zostaną ogłoszone kolejne przetargi, m.in. na remont pomieszczeń przyszłego Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów oraz na budowę sali gimnastycznej (stan surowy otwarty) przy Zespole Szkół Licealnych w Słubicach. Zapraszamy!