Rzepińscy seniorzy mieli swoją majówkę - Powiat Słubicki

Spacery, tańce, konkursy z nagrodami, a także smaczne jedzenie - tak w skrócie można opisać piknik pod nazwą "Majówka dla Seniorów", który 5 maja zorganizowało Stowarzyszenie Seniorów Rzepińskich.
- Było naprawdę bardzo przyjemnie. Do domów wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni - mówi nam Barbara Rochmińska, prezes stowarzyszenia.
Współorganizatorem pikniku był starosta Marcin Jabłoński, a podczas majówki reprezentowała go członek zarządu powiatu Danuta Sawicka. Seniorów odwiedził także burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis.