Dziś świętują nasze pielęgniarki! - Powiat Słubicki

Wszystkim pielęgniarkom i położnym, z okazji ich święta życzymy sukcesów w pracy oraz satysfakcji z wyjątkowo odpowiedzialnej misji, jaką pełnią na rzecz pacjenta i polskiego systemu ochrony zdrowia.
Pielęgniarki i położne stanowią w Polsce jedną z najliczniejszych grup zawodowych, a praca jaką wykonują wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji, ale także wyjątkowego poświęcenia i oddania. O sukcesie w tych zawodach decyduje profesjonalizm, wrażliwość, umiejętność współodczuwania oraz zrozumienia człowieka w jego cierpieniu.
Pielęgniarka jest najbliżej chorego. To ona wie najlepiej, jak go pocieszyć i ukoić ból. Za to wszystko Wam dziękujemy.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński

Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza