Dziś Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - Powiat Słubicki

Dziś obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek!
Z tej okazji życzymy wszystkim Pracownikom bibliotek i czytelni naszego powiatu niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa.
Wasz wkład w upowszechnianie wiedzy jest nieoceniony, dlatego jeszcze raz dziękujemy i składamy Wam najlepsze życzenia - satysfakcji z wykonywanej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza

A my, dołączając się do życzeń, publikujemy ciekawe dane dotyczące lubuskich bibliotek, które dostaliśmy od Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze. Dziękujemy!