Będą rodzinne warsztaty ogrodnicze i.... ogród w "Naszej Chacie"! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Przed nami kolejna edycja Rodzinnych Warsztatów Rodzinnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę (29 kwietnia) w słubickim Centrum Ogrodniczym Agrogobex. 


W tym roku czeka nas nowość: imprezę, którą poprowadzi dziennikarz Witold Czuksanow, połączono z akcją charytatywną. W jej ramach przy Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" powstanie... ogród. 
- Przygotujemy ogród tematyczny, podzielony na różne uprawy, m.in. warzywa czy zioła. Będzie też minisad owocowy oraz foliowy tunel. Chcemy pokazać dzieciom różne możliwości upraw i sprawić, by cieszyły się ogrodem przez lata - tłumaczy Maciej Piosik, właściciel Agrogobexu.
Organizatorem imprezy jest marka Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Jej przedstawiciele zaprosili sklepy i centra ogrodnicze do włączenia się w działalność charytatywną. Słubicki Agrogobex był "na tak". 
- Kiedy ujrzeliśmy informację o tej akcji, od razu zdecydowaliśmy się zgłosić nasz udział - podkreśla M. Piosik.
Brawo! Zatem do zobaczenia w niedzielę, w Agrogobexie! Więcej na plakacie:

Udostępnij