Wszystkiego najlepszego, panie Wiesławie - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Bardzo się cieszę, że ten szczególny dla mnie czas wiąże się ze spotkaniem w tak miłym gronie - nie krył wzruszenia Wiesław Kubik, wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego oraz, do niedawna, zastępca dyrektora Zarządu Dróg

Powiatowych.
Pan Wiesław przepracował 44 lata, z czego kilkanaście w samorządzie powiatowym. - Wiele się przez ten czas wydarzyło. Moje przejście na emeryturę nie oznacza, że nie zamierzam nic robić. Nadal chętnie służę pomocą w różnych sprawach - deklarował W. Kubik.
- A my tę pomoc chętnie przyjmiemy - odpowiedział starosta, wręczając panu Wiesławowi list okolicznościowy, w którym znalazły się podziękowania za wieloletnią i sumienną pracę.
Do życzeń dołączyli się także: wicestarosta Leopold Owsiak oraz członkowie zarządu powiatu: Amelia Szołtun i Danuta Sawicka. 
Były też kwiaty oraz wspomnienia z zawodowego życia pana Wiesława - często wzruszające i zabawne.
My także życzymy wszystkiego co najlepsze na nowym etapie życia

Udostępnij