Pachnące wypieki wśród książek - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Podczas kwietniowego spotkania w ramach Kulinarnych Czwartków w słubickiej bibliotece, klubowiczki podzieliły się nie tylko przepisami na domowy wypiek chleba, ale także wspomnieniami, które łączą się z jego

zapachem. 
- Wspólnie upieczony chleb, otoczony przepyszną, chrupiącą skórką smakował fantastycznie! Jak zwykle było miło, smacznie i wyjątkowo pachnąco! - mówią nam organizatorzy spotkania, którzy zapraszają na kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków. Odbędzie się ono 10 maja o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych biblioteki słubickiej. Tym razem tematem spotkania będą „Pierogi w roli głównej”.

Słubicka książnica zaprasza również na spotkanie z młodym pisarzem Tomaszem Sobanią, które odbędzie się 17 kwietnia (wtorek) o godz. 11.00 w oddziale dla dorosłych biblioteki słubickiej. Wstęp wolny! Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji miejsc (tel. 95 758 23 72). Więcej na plakacie, który znajdziecie w naszej galerii na Facebooku.

Udostępnij