Bezpłatne kursy językowe dla osób 50+ - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Fundacja na Rzecz Collegium Polonicum zaprasza na bezpłatne kursy języka niemieckiego i angielskiego. 
Kursy są organizowane we współpracy ze szkołą językową Lingua Viva z Zielonej Góry. Są przeznaczone dla osób w

wieku 50-64 lata, mających maksymalnie średnie wykształcenie. Nie ma znaczenia to, czy pracują, czy są nieaktywni zawodowo. 
Kurs obejmuje 120 godzin – zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, popołudniami w dni robocze. Każde zajęcia będą trwały ok. 2 h. Poziom każdego kursu zostanie dopasowany do umiejętności osób, które wezmą w nim udział. 
Każdy, kto się zgłosi, wypełni test poziomujący i na jego podstawie zostanie zakwalifikowany do właściwej grupy. Grupy będą liczyły maksymalnie do 12 osób. Uczestnicy kursu otrzymają za darmo również podręcznik oraz ćwiczenia. 
Kursy zakończą się egzaminem zewnętrznym. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat, potwierdzający umiejętności językowe.

Jak się zgłosić?
Spotkanie informacyjne odbędzie się dzisiaj (11 kwietnia) o godz. 16.30 w Collegium Polonicum, sala nr 27. 
Więcej informacji: Martyna Szymborska, tel. 884 309 488, 61 82 96 791, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij