Golicka Mila tradycyjnie przyciągnęła setki młodych biegaczy - Powiat Słubicki

– Nieważne, czy się wygra czy zajmie się dalsze miejsce. Bo najważniejsze jest uczestnictwo – podkreślali organizatorzy Golickiej Mili, czyli fantastycznych, biegowych zmagań dla dzieci i młodzieży, których 26. edycja odbyła się dziś przy Szkole Podstawowej w Golicach.

Na starcie stanęło około 400 uczniów i przedszkolaków z całego powiatu (i nie tylko), by rywalizować w 22 biegach, podzielonych na odpowiednie kategorie i dystanse.

Starosta Leszek Bajon był reprezentowany przez naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciecha Skwarka, który, m.in. wraz z burmistrz Słubic Marzeną Słodownik, wręczał nagrody, dyplomy i medale najszybszym sprinterom. Raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy pani dyrektor za zaproszenie!

Więcej zdjęć z Golickiej Mili znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

461923481 853807866740732 8976380807695342112 n