Posprzątaj las i... wygraj! - Powiat Słubicki

12 października (sobota) gmina Słubice organizuje zawody w sprzątaniu lasu. Odbędą się w okolicy strefy przy ul. Transportowej i stacji EKO-TANK. Start, meta, biuro zawodów i baza gastronomiczna znajdować się będą na terenie toru motocrossowego.

Startować można w trzyosobowych zespołach. Na miejscu będzie strefa warsztatów i zabaw dla dzieci, którą organizuje Sireco, będzie wspólne ognisko i zupa w kociołku, ciepłe napoje, integracja, no i fantastyczne nagrody.

Zawodnicy zbierają odpady w trzech kategoriach: zmieszane, gabaryty i opony. Zwycięzcy każdej z nich otrzymają vouchery do sklepu Decathlon na kwotę 2 tys. zł, za drugie miejsce w każdej kategorii można otrzymać voucher na 300 zł do Decathlonu, a za trzecie gadżety. Będzie też losowanie innych nagród, m.in. weekendu dla dwóch osób w apartamencie Hanza Tower w Szczecinie, biletów do kina, na lodowisko i innych.

Zapisy są przyjmowane mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=61565927365720

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się w załącznikach poniżej:

pdfFOREST-JUNK_informacja-prasowa.pdf100.81 KB

pdfFOREST-JUNK-2024_regulamin.pdf83.7 KB