Związek Powiatów Polskich z lubuskimi akcentami – starosta Leszek Bajon członkiem Komisji Rewizyjnej - Powiat Słubicki

Podczas XXXI Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Mikołajkach wybrano zarząd ZPP VII kadencji. Prezesem został starosta bielski Andrzej Płonka, zaś wiceprezesem i członkiem zarządu Zbigniew Szumski, starosta świebodziński. Funkcję członka Komisji Rewizyjnej powierzono staroście słubickiemu Leszkowi Bajonowi. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że Związek Powiatów Polskich działa od 1999 roku – powstał po wprowadzeniu reformy administracyjnej kraju.