Rakietki poszły w ruch pod patronatem starosty! - Powiat Słubicki

- Przez całe zawody panowała gorąca atmosfera, dosłownie i w przenośni. Wiele rozegranych meczów miało zaskakujący przebieg – nie kryli emocji organizatorzy Seniorskiego Turnieju Badmintona „Lubuskie – Tu Gramy“, czyli członkowie Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all”.

Zmagania, które odbyły się w sobotę w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim, swoim patronatem objął i dofinansował starosta Leszek Bajon, zaś medale i nagrody wręczał m.in. wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bogdan Hajkowicz. Nikt nie wyjechał z pustymi rękoma - co godzinę bowiem odbywało się losowanie upominków, ufundowanych przez sponsorów, w tym starostę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia za rok!