Skończy się koszmar kierowców - modernizacja drogi w Rąpicach coraz bliżej - Powiat Słubicki

- W gminie Cybinka nie ma chyba drogi, która bardziej wymagałaby remontu – tak opisuje stan kilkukilometrowego odcinka jezdni w Rąpicach członek zarządu powiatu Patryk Rudziński. Na szczęście wkrótce ma się to zmienić.

– Zamierzam złożyć wniosek o przyznanie środków z przyszłorocznego budżetu powiatu na wykonanie dokumentacji, potrzebnej do rozpoczęcia modernizacji tej drogi – zapowiada P. Rudziński, który dzisiaj, wraz ze starostą Leszkiem Bajonem, oceniał stan jezdni.

Po uzyskaniu projektu będzie można starać się o ponowne dofinansowanie, które będzie przeznaczone już na prace remontowe. Byłaby to kolejna wyremontowana droga powiatowa w gminie – przypomnijmy, że niedawno zakończył się remont odcinka z Kłopotu do Cybinki. Trzymamy zatem kciuki za powodzenie następnej inwestycji!