Serdeczne gratulacje, pani dyrektor! - Powiat Słubicki

Na pewno kojarzycie Alicję Pietrzyk, dyrektorkę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach. Dziś jest dla niej ważny dzień!

Pani Alicja obchodzi właśnie jubileusz 35-lecia pracy. Karierę pedagoga rozpoczęła w Szkole Podstawowej nr 1 w Słubicach, zaś od 1996 roku pracowała w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, jako nauczycielka wychowania fizycznego. Od dwóch lat kieruje ośrodkiem. Nagrodę jubileuszową wręczył dziś pani Alicji starosta Leszek Bajon. Przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego, co najlepsze na dalszej (nie tylko zawodowej) drodze!