Tak powinno się spędzać ostatnie dni laby - Powiat Słubicki

Fantastyczny koniec wakacji mieli członkowie naszych rodzin zastępczych, a zarazem uczestnicy projektu „Aktywizacja drogą do sukcesu”. Kilka dni temu pojechali na wyjazd integracyjno–warsztatowy do malowniczej Jesionki. W hotelu, nad samym brzegiem jeziora oraz w otoczeniu lasu, były idealne warunki do odpoczynku, także tego aktywnego.

- Podczas gdy dorośli brali udział w zajęciach grupy wsparcia rodzin zastępczych, dzieci świetnie się bawiły. Ponadto do dyspozycji wszystkich były rowery, kajaki, a także zajęcia fitness, sauny, jacuzzi czy kręgle – wylicza Anna Gołębiowska, dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. Brawo za pomysł!

Projekt pn. „Aktywizacja drogą do sukcesu” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działanie 6.9 Aktywna integracja społeczno–zawodowa.