Psycholożka z Zespołu Szkół Licealnych z zawodowym awansem - Powiat Słubicki

Początek roku szkolnego za pasem, a kilka dni przed końcem wakacji został wręczony akt nadania stopnia zawodowego nauczyciela mianowanego. Awans otrzymała Joanna Magdalena Pusz, psycholożka w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, zaś akt nadania wręczył jej dziś starosta Leszek Bajon.

- Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży - takimi słowami rozpoczęła swoją przysięgę nowo mianowana nauczycielka. Gratulujemy, życząc jednocześnie wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym nowym roku szkolnym!