Młodzi pobiegli pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

- Ogromne brawa dla wszystkich, którzy podjęli wyzwanie i stanęli na linii startu. Była to wielka dawka pozytywnych, sportowych emocji – nie kryje radości Alicja Maciołek, sołtyska Rąpic, organizatorka wczorajszych IV Biegów Rąpickich.

Ta impreza już na stałe wpisała się w kalendarz Rąpic i z roku na rok przyciąga coraz więcej młodych uczestników – tym razem pobiegło ich niemal 60, w 5 kategoriach wiekowych. Każdy z biegaczy otrzymał dyplom, a także atrakcyjne nagrody, które ufundował starosta Leszek Bajon (objął on biegi swoim patronatem) wraz z burmistrzem Cybinki Markiem Kołodziejczykiem.

Po zawodach na dzieci czekała wata cukrowa i… zbawienny w ten upalny dzień „prysznic”, przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Grzmiącej. Gratulujemy wszystkim młodym biegaczom!

Więcej zdjęć z biegów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.