Starosta zaprosił na śniadanie włodarzy gmin powiatu słubickiego - Powiat Słubicki

Śniadania u starosty stały się już tradycją. Tym razem zaproszenie na nie przyjęli włodarze wszystkich gmin powiatu słubickiego.

Byli burmistrzowie: Słubic (Marzena Słodownik), Rzepina (Sławomir Dudzis), Ośna Lubuskiego (Stanisław Kozłowski), Cybinki (Marek Kołodziejczyk) oraz wójt Górzycy Tomasz Stupienko. Nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz.

- Rozmawialiśmy o ważnych dla naszych mieszkańców sprawach, m.in.: o edukacji, infrastrukturze drogowej, wspólnym finansowaniu inwestycji czy opiece zdrowotnej. Dlatego wśród nas był także prezes słubickiego szpitala Adam Koniuk – mówi starosta Leszek Bajon, który zapowiada, że podobne spotkania będą odbywały się cyklicznie.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i miłą wizytę!