Gmina Rzepin dostanie nowoczesny pojazd dla osób z niepełnosprawnościami - Powiat Słubicki

To dzięki 144 tysiącom złotych dofinansowania, pozyskanym przez powiat słubicki z PFRON-u – to aż około 75 procent środków potrzebnych na zakup busa, który będzie służył uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzepinie.

Dziś starosta Leszek Bajon podpisał z burmistrzem Rzepina Sławomirem Dudzisem odpowiednią umowę. Nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz oraz skarbników powiatu słubickiego i gminy Rzepin: Grażyny Neumann i Małgorzaty Barwińskiej. Była też szefowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska.
Teraz pozostaje już tylko ogłosić przetarg na kupno busa. Powodzenia!

Dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.