Za nami piłkarski weekend - Powiat Słubicki

To dopiero były emocje! Trzynaście drużyn z całej Polski przez dwa dni na słubickim stadionie dawało z siebie wszystko. Za nami czterdziesta edycja turnieju „Piłkarska kadra czeka”.

Zwyciężyła „Polonia Środa Wielkopolska”, drugie miejsce zajęli piłkarze z „MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska”, zaś podium zamknął „UKS Perła Cybinka”. Gratulujemy! Turniej zorganizowano przy udziale oraz pomocy powiatu słubickiego i gminy Słubice, zaś starosta Leszek Bajon i burmistrz Słubic Marzena Słodownik otrzymali pamiątkowe medale, w podziękowaniu za wspieranie działań na rzecz sportu.

A my dziękujemy młodym piłkarzom za niezwykłe emocje i, mamy nadzieję, do zobaczenia niebawem!