Pasja w piecu wypalana - Powiat Słubicki

W czerwcu zgłębiali tajniki ceramiki, a dziś można było podziwiać efekty ich pracy. I trzeba przyznać, że robiły wrażenie!

W projekcie „Ceramiczna pasja II”, zorganizowanym przez stowarzyszenie "Wsparcie", wzięli udział seniorzy z Dziennego Domu Senior+ w Słubicach, Zielonej Przystani w Cybince oraz Domu Dziennego Pobytu w Górzycy. Dziś zaś nadszedł czas na podsumowanie. I to nie byle jakie! Były fantastyczne występy, przysmaki i świetna zabawa, a to wszystko na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Górzycy. Brawo za pomysł!

Projekt dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2024 roku.