Pani dyrektor, serdeczne gratulacje! - Powiat Słubicki

Wieloletnia, doświadczona i ceniona nauczycielka przedmiotów zawodowych, kierowniczka kształcenia praktycznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach, a od prawie czterech lat dyrektorka tej szkoły - Małgorzata Kościńska odebrała dziś od starosty Leszka Bajona gratulacje i nagrodę jubileuszową, z okazji przepracowania trzech dekad.

Pani dyrektor swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1994 roku, w Zespole Szkół Rolniczych, czyli dzisiejszym CKZiU. Dołączamy się do gratulacji!