Świętowali początek wakacji pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

Rozpoczęcie wakacji z przytupem? To jest to! Doskonale zdają sobie z tego sprawę mieszkańcy Radówka, którzy w sobotę bawili się na pikniku z okazji nadejścia lata. Trzeba przyznać, że sołectwo stanęło na wysokości zadania: dla najmłodszych uczestników zabawy były dmuchańce, malowanie twarzy i balonowe cuda, zaś na wszystkich czekały wyborne smakołyki - zarówno na słodko, jak i prosto z grilla.

Piknik swoim patronatem objął i dofinansował starosta Leszek Bajon. Dziękujemy za przesłane zdjęcia.