Magdalena Barszcz–Bodziacka nową szefową Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słubicach - Powiat Słubicki

Funkcję dyrektorki poradni powierzył pani Magdalenie zarząd powiatu 13 czerwca (w porozumieniu z Lubuskim Kuratorium Oświaty), zaś podczas wczorajszej sesji pogratulował jej starosta Leszek Bajon wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą.

Magdalena Barszcz–Bodziacka posiada 28-letnie doświadczenie zawodowe, z czego prawie dwie dekady przepracowała w słubickiej Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej. W fotelu jej szefowej zasiądzie 1 lipca, a swoją funkcję będzie pełniła przez około cztery lata.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów zawodowych!