Starosta Leszek Bajon oraz zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium - Powiat Słubicki

Były kwiaty, wzajemne podziękowania oraz brawa - podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu radni jednogłośnie udzielili wotum zaufania i uchwalili absolutorium dla zarządu powiatu za 2023 rok.

Oznacza to, że radni akceptują zeszłoroczne działania zarządu powiatu, w którego skład w ubiegłej kadencji wchodzili: Leszek Bajon (starosta), Robert Włodek (wicestarosta), Maciej Błoński, Sebastian Łukaszewicz oraz Damian Utracki (członkowie zarządu).

- Mamy nareszcie jednomyślność w ważnych dla mieszkańców sprawach. Czekałem na ten moment sześć lat. Cieszę się, że znalazła się na tej sali ekipa, która rozumie, że każdy głos oddany za absolutorium to głos za przyszłością powiatu. Dziękuję za zaufanie radnym, a pracownikom starostwa, z panią skarbnik na czele, za zaangażowanie i ciężką pracę - mówił starosta po głosowaniu.

Gratulujemy!