Słubiccy diabetycy nie spoczywają na laurach - Powiat Słubicki

- Uzyskany przez Pana wynik wyborczy jest nie tylko najlepszym świadectwem ogromnego zaufania i szacunku ze strony wyborców, ale również motywacją do dalszej pracy na rzecz naszego regionu - to fragment listu, jaki otrzymał starosta Leszek Bajon od zarządu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - oddziału miejsko-powiatowego w Słubicach, podczas sobotniego spotkania z jego członkami.

Starosta podkreślił niezwykle istotną rolę stowarzyszenia. - Dzięki takim organizacjom wzrasta świadomość społeczna na temat cukrzycy. Chorzy zdają sobie sprawę z tego, że choroba ta nie przekreśla szans na aktywne życie. A godnym naśladowania jest fakt, że pokazujecie Państwo, jak żyć z cukrzycą, nie zapominając jednocześnie o swoich pasjach i zainteresowaniach - mówił.

Na spotkaniu nie zabrakło burmistrz Słubic Marzeny Słodownik oraz jej zastępcy Tomasza Stefańskiego. Dziękujemy za zaproszenie!