Młodzi dawali z siebie wszystko - Powiat Słubicki

- Jestem pewien, że te zmagania są przygotowane na medal. To za sprawą ludzi, którzy potrafią wyzwolić u młodych wolę sportowej rywalizacji, a to niełatwe w tych czasach - podkreślał starosta Leszek Bajon podczas otwarcia wczorajszego Lekkoatletycznego Mityngu Rzutowego Dzieci i Młodzieży o Puchar Starosty Słubickiego, który odbył się na słubickim stadionie.

Kulą, młotem, dyskiem i oszczepem rzucało blisko 130 zawodników z całej Polski, w tym niezastąpieni członkowie Lubuskiego Klubu Sportowego „Lubusz”. Warto dodać, że kilkoro z nich zaliczyło życiowe rekordy. Brawo! Prócz starosty kibicował im dyrektor SOSiR-u, a zarazem wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki, nie zabrakło Andrzeja Szczesnego, wiceprezesa Lubuskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dziękujemy za zaproszenie!

Mityng dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2024 roku.

448524614 788002699987916 481889451927737892 n