Utrudnienia w ruchu drogowym, kolejowym i zatory na byłych przejściach granicznych - Powiat Słubicki

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w Niemczech - EURO 2024 w dniach 14 czerwca - 14 lipca 2024 r. mogą pojawić się duże utrudnienia w ruchu drogowym, kolejowym, zatory na byłych przejściach granicznych, będą wzmożone kontrole po stronie niemieckiej, prowadzone przy udziale służb z Polski.

Komunikaty o utrudnieniach, zatorach i alternatywnych objazdach  będą umieszczane w aplikacji Regionalny System Ostrzegania (RSO). Policja będzie publikować komunikaty na bieżąco w social mediach i będzie przekazywać do przedstawicieli środków masowego przekazu.

Najbliższe mecze z udziałem reprezentacji Polski:

16 czerwca w Hamburgu,

21 czerwca w Berlinie,

25 czerwca w Dortmundzie.