Weronika Bursztynowicz ponownie szefową słubickiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego - Powiat Słubicki

- Bardzo się cieszę, że stało się to właśnie dzisiaj, w 35. rocznicę przeprowadzenia pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Bo to święto także związków zawodowych, wliczając w to Związek Nauczycielstwa Polskiego – podkreślał dziś starosta Leszek Bajon, podczas konferencji sprawozdawczo-wyborczej słubickiego oddziału ZNP.

Podsumowano mijającą właśnie kadencję zarządu, który za swoją pracę jednogłośnie otrzymał absolutorium. Toteż nie było zaskoczeniem, że dotychczasowa prezes słubickiego ZNP Weronika Bursztynowicz została wybrana ponownie (również jednomyślnie) szefową oddziału związku, a swoją funkcję będzie pełniła przez kolejne pięć lat.

- Gratuluję, mając nadzieję na dalszą owocną współpracę – mówił starosta, który sam odebrał podziękowania od W. Bursztynowicz za, jak czytamy w liście: „pełne zaangażowanie w realizację zadań oświatowych."