Starosta i burmistrz Słubic o przyszłości gminy i powiatu - Powiat Słubicki

Od wzajemnych gratulacji rozpoczęła się dzisiejsza wizyta burmistrz Słubic Marzeny Słodownik u starosty Leszka Bajona. Nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz i zastępcy burmistrza Tomasza Stefańskiego.

Zapewne nikogo nie zdziwi, że głównym tematem spotkania było efektywne współdziałanie obu samorządów. - Współpraca i jeszcze raz współpraca, na wielu polach i w wielu kwestiach, na rzecz naszych mieszkańców. Dotyczy to także wspólnych, różnorodnych projektów, związanych zarówno z edukacją, kulturą, sportem, jak i infrastrukturą drogową – podkreślali włodarze powiatu i gminy.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!