Michał Borowy nowym szefem słubickich strażaków - Powiat Słubicki

- Jestem gotowy wziąć na swoje barki kierowanie słubicką komendą – mówił dziś w starostwie bryg. Michał Borowy, który odebrał akt powołania na komendanta powiatowego Państwowej Staży Pożarnej w Słubicach. Dokument wręczył lubuski wojewódzki komendant PSP nadbryg. Janusz Drozda.

Nowemu komendantowi powiatowemu pogratulował także starosta Leszek Bajon. – Życzę panu kolejnych sukcesów zawodowych, które będą miały szeroki wpływ na porządkek publiczny i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu słubickiego – mówił starosta. Przyłączamy się do gratulacji!

Bryg. Michał Borowy jest związany ze słubicką komendą od 2006 roku. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Staży Pożarnej w Słubicach, którą objął dziewięć lat temu.