Przejechali 500 km i 4 województwa. Dla Michała - Powiat Słubicki

- Ile wpłynęło na konto Miśka? Trudno oszacować, ale z pewnością brakuje już coraz mniej – mówi Daniel Krawczyk, który niedawno zakończył kilkudniową, rowerową wyprawę przez cztery województwa: opolskie, śląskie, świętokrzyskie i lubelskie. Patronat nad akcją objął starosta Leszek Bajon.

Start był w Opolu, zaś meta – w Zamościu. Panu Danielowi towarzyszył Tomasz Adamczyk. Nie była to zwykła wycieczka - każdy przejechany kilometr, a było ich 500, to pomoc dla 4-letniego Michałka Bienia ze Słubic, który walczy z dystrofią mięśniową Duchenn'a.

- Wyprawa już za nami, ale Michał wciąż potrzebuje wsparcia milionów ludzi – podkreśla D. Krawczyk, który apeluje do mieszkańców o dalszy udział w zbiórce środków na leczenie chłopca. A trzeba dodać, że pan Daniel, wspierając szczytne cele, pokonał na dwóch kółkach już blisko 3 tysiące kilometrów, „zaliczając” 13 województw.

Gratulujemy pomysłu, a Michałkowi życzymy zdrowia!

Link do wpłat widnieje na grafice. Można również pomóc, klikając w Jestem Misiek i walczę o cud.

Fot. materiał organizatora

438173515 482706840773201 5451341969729376587 n