Daniel Krawczyk kolejny raz wsiądzie na rower w szczytnym celu - Powiat Słubicki

- Nie czekaj, pomóż i wpłać już dzisiaj, stając się częścią cudu ratującego życie Michała – apeluje Daniel Krawczyk, który już za tydzień, wraz z Tomaszem Adamczykiem, rozpoczyna rowerową wyprawę przez cztery województwa: opolskie, śląskie, świętokrzyskie i lubelskie. Start będzie w Opolu, zaś meta – w Zamościu.

Rowerzyści mają zamiar pokonać blisko 500 kilometrów w ciągu czterech dni, a warto im kibicować, bo cel jest szczytny - każdy przejechany kilometr to pomoc dla 4-letniego Michałka Bienia ze Słubic, który walczy z dystrofią mięśniową Duchenn'a. Podczas wyprawy D. Krawczyk i T. Adamczyk będą wyposażeni w kamizelki odblaskowe, na których znajdą się główne informacje o akcji, zaś patronat nad nią objął starosta Leszek Bajon.

Życzymy zatem powodzenia, a Michałkowi zdrowia!

Link do wpłat widnieje na grafice.

Fot. materiał organizatora