Tak bawić potrafią się tylko nasi seniorzy! - Powiat Słubicki

W sobotę zakończył się kolejny Lubuski Tydzień Seniora, nic zatem dziwnego, że członkowie słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, z Leopoldem Owsiakiem na czele, uczcili ten dzień fantastyczną zabawą.

- Wasza pasja, energia i chęci zasługują na to, by pomagać wam na każdym kroku. Jestem dumny, że, w miarę swoich możliwości, mogę to robić. I nie zamierzam przestawać – deklarował starosta Leszek Bajon, który każdego uczestnika obdarował słodkim upominkiem.

Życzenia złożyli także: wicemarszałek województwa Łukasz Porycki i zastępca burmistrza Słubic Adriana Dydyna-Marycka.

Potem zaś parkiet objęli we władanie seniorzy. I nie schodzili z niego do późna. Bardzo późna.

I właśnie o to chodziło! Bo przyznacie chyba, że taka chwila wytchnienia należy się im jak mało komu.

Dziękujemy za zaproszenie! Więcej zdjęć z sobotniej zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

391656431 654008800053974 2039378954695168829 n