Marcin Jabłoński nowym marszałkiem województwa lubuskiego - Powiat Słubicki

Wieloletni, doświadczony samorządowiec, podsekretarz stanu, marszałek i wojewoda, dwukrotnie zasiadał w fotelu starosty słubickiego, ostatnio członek zarządu województwa - Marcin Jabłoński, bo o nim mowa, został dziś wybrany przez radnych sejmiku marszałkiem województwa lubuskiego.

Jednym z pierwszych, który pogratulował nowemu marszałkowi, był starosta Leszek Bajon. - Współpraca na linii powiat słubicki - Urząd Marszałkowski zawsze układała się wzorowo. Wierzę, że wybór Marcina Jabłońskiego na marszałka jeszcze bardziej ją pogłębi - podkreśla starosta.