Kolejne dofinansowania w ramach Polskiego Ładu - Powiat Słubicki

I znowu świetne wiadomości dla mieszkańców naszego powiatu - szczególnie dla tych z Ośna Lubuskiego i Sienna, a także Rzepina i Gajca!

Kolejne wnioski w 8. edycji Polskiego Ładu uzyskały dofinansowanie - wśród nich znalazły się również te, które zostały złożone przez powiat słubicki.

Na co konkretnie zostaną przeznaczone pieniądze?

Po pierwsze, przebudowy doczeka się droga powiatowa z Sienna do Ośna Lubuskiego; na ten cel udało się zdobyć dofinansowanie w wysokości 7.552.500 zł. Będzie też ścieżka rowerowa, prowadząca z Gajca do granicy gminy Rzepin. Tutaj kwota dotacji to 1.899.999,05 zł.