Młodzi po raz kolejny rządzą na stadionie w Słubicach - Powiat Słubicki

Jeszcze nie opadły emocje po Mistrzostwach Polski U16, które w ostatni weekend odbyły się na słubickim stadionie, a już dziś przyszedł czas na kolejną ważną imprezę sportową - Mistrzostwa Euroregionu Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce. To już 21. edycja tych zmagań, a w tym roku bierze w nich udział ponad 400 sportowców.

Najważniejszy cel mistrzostw? - Zachęcenie młodych ludzi do aktywnego spędzania wolnego czasu - podkreśla dyrektor SOSiR-u i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników!