Przedszkolaki z "Jarzębinki" z wizytą w starostwie - Powiat Słubicki

Czyżby powiat słubicki miał nowych radnych? Póki co, przymierzały się do tej roli przesympatyczne maluchy ze słubickiego przedszkola "Jarzębinka", które odwiedziły dziś Starostwo Powiatowe.

Przedszkolaki spotkały się z wicestarostą Robertem Włodkiem, panią skarbnik (która sypnęła słodkościami), dowiedziały się też wielu ważnych rzeczy, m.in. tego, że by zbudować dom, trzeba najpierw uzyskać na to pozwolenie. Z kolei naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg wytłumaczył, jakie dokumenty załatwia się w starostwie, by móc prowadzić auto.

To była przemiła wizyta. Dziękujemy!