Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla ozonu w powietrzu. - Powiat Słubicki

Departament Monitoringu Środowiska, Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Zielonej Górze informuje, że prognozowane na dzień 12.09.2023 r. przekroczenie poziomu informowania dla ozonu obejmuje: miasto Zielona Góra, powiat zielonogórski, powiat nowosolski, powiat krośnieński, powiat międzyrzecki, powiat słubicki, powiat sulęciński, powiat świebodziński, powiat żarski, powiat żagański, powiat wschowski. Pozostałe informacje w załączniku.

pdfRyzyko-przekroczenia-poziomu-informowania-dla-ozonu---2023-09-12.pdf466.55 KB