To była dopiero biesiada! Bo nasi seniorzy wiedzą, co to dobra zabawa! - Powiat Słubicki

„Hej, sokoły”, „Szła dzieweczka” i inne nieśmiertelne przeboje można było dzisiaj usłyszeć tuż przy Zielonej Przystani w Cybince. – Jak impreza, to tylko ze śpiewem! – przekonywali nie bez racji nasi seniorzy.

A prócz gospodarzy swoje talenty wokalne zaprezentowali także pensjonariusze Dziennego Domu Senior+ w Słubicach, Klubu Senior+ w Cybince oraz uczestnicy Centrum Aktywności Lokalnej „Na poddaszu” w Krośnie Odrzańskim.

Biesiadników odwiedził starosta Leszek Bajon wraz z wicestarostą Robertem Włodkiem, nie mogło zabraknąć burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka i sekretarza gminy Sebastiana Łukaszewicza. Wszyscy dostali do rąk śpiewniki i… nie mieli wyjścia: musieli dzielnie wspierać seniorów. I, trzeba przyznać, wyszło całkiem, całkiem.

Starosta nie przyszedł z pustymi rękoma – każdy dostał słodki upominek.

To była fantastyczna zabawa. Dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z dzisiejszej biesiady znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.