Za nami kolejny proeuropejski piknik - Powiat Słubicki

- Bardzo się cieszę, że Ośno Lubuskie, które śmiało można nazwać perełką powiatu słubickiego, stało się miejscem, gdzie mogliśmy promować naszą obecność we wspólnej Europie - mówił w niedzielę starosta Leszek Bajon, podczas kolejnego już Pikniku Funduszy Europejskich.

Zorganizował go Urząd Marszałkowski. Trzeba przyznać, że atrakcji nie brakowało dla dużych i małych, był też ogromny, europejski tort, który dosłownie rozpływał się w ustach. I, jak na europiknik przystało, można było dowiedzieć się, jak zrealizować własny pomysł na unijny projekt. - Wspólnota europejska to ogromna wartość, o którą musimy dbać i którą musimy pielęgnować – podkreślał członek zarządu województwa Marcin Jabłoński.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się piknikowa strefa zdrowia, w której mieszkańcy mogli sobie zrobić podstawowe badania.

367429404 623458266442361 3769107569204435250 n