Dzielnie walczyli o puchar starosty - Powiat Słubicki

Sportowe emocje, świetna rywalizacja oraz oczywiście puchary, medale i nagrody - tak było w sobotę w Siennie, podczas Turnieju Piłkarskiego Mościenko Cup III o Puchar Starosty Słubickiego, ku pamięci Jana Stopińskiego. O trofeum starosty grały cztery drużyny.

Najlepsi okazali się zawodnicy z GKP Bogdaniec. Tuż za nimi uplasowała się drużyna Syrena Cybinka, a podium zamknęli piłkarze z Chrobrego Drzeńsko.

Przyznano także nagrody indywidualne: najlepszym trenerem został Oleg Bondaruk, bramkarzem - Wiktor Koszeluk, zaś tytuł najskuteczniejszego strzelca wywalczył Adrian Trukan (wszyscy z GKP Bogdaniec).

Nagroda dla najlepszego zawodnika powędrowała do Norberta Kikosickiego z drużyny gospodarzy, czyli Mościenka Sienno. Ponadto zespół ten wyróżniono nagrodą fair play.

Starosta Leszek Bajon wręczał nagrody, medale, statuetki i puchary najlepszym. Towarzyszyli mu powiatowi radni: Maciej Błoński i Bogdan Hajkowicz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Turniej dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.