Nasi policjanci mieli swoje święto - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Życzę wszystkim spełnienia w realizowaniu zawodowego powołania i nieustającego szacunku ludzi, o których bezpieczeństwo dbacie każdego dnia, a także wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym – pisał starosta Leszek Bajon w swoim liście do powiatowego komendanta policji kom. Arkadiusza Zielińskiego.

To z okazji piątkowych powiatowych obchodów Święta Policji, które odbyły się w Ośnie Lubuskim. Starostę reprezentował przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, który także podkreślał wagę pracy policjantów.

Na uroczystości, którą poprzedziła msza święta, nie zabrakło zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie Wlkp. insp. Szymona Sędzika. Wręczono policjantom odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie. Byli też przedstawiciele władz Rzepina, Cybinki, Słubic, Ośna Lubuskiego oraz Górzycy, którzy wyróżnili mundurowych ze swoich gmin. Ponadto trzech funkcjonariuszy otrzymało nagrody od starosty.

Gratulujemy, a naszym policjantom raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

 

358135630 616995933755261 931291970097915143 n

Udostępnij